2015 LIONS



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

40′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ


ΟΜΙΛΟΣ A

ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL
ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΑΦΟΥ
The G C School F.A

ΟΜΙΛΟΣ B

ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
STRIPES FA
ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΟΜΙΛΟΣ Γ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2
ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ
T.F.A

ΟΜΙΛΟΣ Δ

LEMASIA FOOTBALLA ACADEMY
Junior 11 football academy
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
  • Σάββατο, 11th Ιούνιος
  • Σάββατο, 12th Ιούνιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



13:10


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


7


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:10


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


7


2


Junior 11


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:10


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


3


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:50


LEMASIA FA


0


3


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:50


Junior 11


1


4


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:50


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2


5


2


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



15:40


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


3


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Α



15:40


ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΑΦΟΥ


3


5


The GC School Football Academy


ΟΜΙΛΟΣ

A



16:30


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1


6


1


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:30


STRIPES FA


2


4


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:30


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2


0


4


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:20


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


7


1


ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



17:20


Milenko spoljaric football school


5


0


The GC School Football Academy


ΟΜΙΛΟΣ

A



17:20


Junior 11


2


5


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:20


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


6


1


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:20


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


3


8


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:10


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1


8


2


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



18:10


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


4


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



19:00


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


3


1


The GC School Football Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Α



19:00


Milenko spoljaric football school


5


3


ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



19:00


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


0


4


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:00


LEMASIA FA


6


4


Junior 11


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


7


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



19:50


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1


5


1


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



19:50


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


4


5


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

B



19:50


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


3


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Γ





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



10:10


LEMASIA FA


0


0


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



10:10


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


0


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:50


Δ5


0


0


4ος με χαμηλοτερη βαθμολογια


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1 TIGERS



14:20


Γ3


0


0


4ος


ΟΜΙΛΟΣ

Γ TIGERS



14:20


Α3


0


0


Ν1


ΟΜΙΛΟΣ

Α TIGERS



14:20


A1


0


0


Γ2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



14:20


B1


0


0


Δ2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



14:20


Γ1


0


0


Α2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



14:20


Δ1


0


0


Β2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



15:10


Β3


0


0


4ος


ΟΜΙΛΟΣ

Β TIGERS



15:10


Δ3


0


0


4ος


ΟΜΙΛΟΣ

ΔTIGERS



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:00


Ν1


0


0


Ν2


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:00


Ν3


0


0


Ν4


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:50


Α


0


0


Γ


ΟΜΙΛΟΣ

TIGERS



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:50


Β


0


0


Δ


ΟΜΙΛΟΣ

TIGERS



ΤΕΛΙΚΟΣ



17:40



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

LIONS



ΤΕΛΙΚΟΣ



18:30



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

TIGERS