2014 OPEN CATEGORY



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

30′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ EAGLES ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚAΘΕ ΟΜΙΛΟ. ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LIONS O 3ος και ο 4ος ΑΠΟ ΚAΘΕ ΟΜΙΛΟ.


ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ | 2014 OPEN CATEGORY


ΟΜΙΛΟΣ A

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
GALACTICOS

ΟΜΙΛΟΣ B

BARCELONA FA
VALENCIA C.F. Cyprus
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ
ToP_11 Soccer Academy

ΟΜΙΛΟΣ Γ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
Milenko spoljaric football school
ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜIΑΣ

ΟΜΙΛΟΣ Δ

LIVERPOOL FC LIMASSOL
DRAGAO FC
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΣΦΠ ΚΛ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
  • Σάββατο, 10th Ιούλιος
  • Κυριακή, 11th Ιούλιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



09:00


BARCELONA FA


0


3


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

B



09:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


0


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:00


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


4


0


ΟΣΦΠ ΚΛ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:00


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


1


2


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



09:40


VALENCIA C.F. Cyprus


6


1


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



09:40


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


2


4


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:40


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


6


0


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



09:40


DRAGAO FC


3


5


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:00


BARCELONA FA


2


3


VALENCIA C.F. Cyprus


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:00


Milenko spoljaric football school


5


1


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:00


LIVERPOOL FC LIMASSOL


1


4


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:00


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


3


4


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:40


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


0


7


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:40


DRAGAO FC


5


0


ΟΣΦΠ ΚΛ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:40


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


0


8


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:40


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


0


9


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:20


LIVERPOOL FC LIMASSOL


1


3


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:30


BARCELONA FA


5


0


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:00


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


6


1


ΟΣΦΠ ΚΛ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ




13:50


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


1


3


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:50


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


3


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ




ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



13:50


LIVERPOOL FC LIMASSOL


1


5


DRAGAO FC


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:50


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


4


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:30


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


0


8


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

A



14:30


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


3


1


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

A



15:10


GALACTICOS


6


0


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



15:10


VALENCIA C.F. Cyprus


1


1


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

B



15:10


LIVERPOOL FC LIMASSOL


2


9


ΟΣΦΠ ΚΛ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:10


DRAGAO FC


2


0


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:50


TALA FOOTBALL ACADEMY


5


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



15:50


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


1


0


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



15:50


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


3


0


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7



16:30


ToP_11 SOCCER ACADEMY


0


1


DRAGAO FC


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



16:30


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


4


2


VALENCIA C.F. Cyprus


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



16:30


BARCELONA FA


4


0


ΟΣΦΠ ΚΛ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



16:30


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


0


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν8



17:55


GALACTICOS


0


0


DRAGAO FC


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙ



17:55


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


4


2


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙ



17:55


TALA FOOTBALL ACADEMY


4


1


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙ



17:55


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


0


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙ



19:15


TALA FOOTBALL ACADEMY


3


2


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

LIONS



19:15


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


4


5


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

EAGLES