2013 OPEN CATEGORY



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚAΘΕ ΟΜΙΛΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ EAGLES ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ 3οι ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Lions


ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ | 2013 OPEN CATEGORY


GROUP Α

ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
VP FOOTBALL ACADEMY
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ

GROUP Β

VALENCIA C.F. Cyprus
Sporting Academy Limassol
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

GROUP Γ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA 1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

GROUP Δ

FAN AIANTAS
Football Star Academy
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

GROUP Ε

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Milenko spoljaric football school
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ

GROUP Ζ

GALACTICOS BLUE
ToP_11 Soccer Academy
TALA FOOTBALL ACADEMY

GROUP Η

GALACTICOS WHITE
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ

GROUP Θ

BARCELONA FA
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA 2
X
  • Σάββατο, 19th Ιούνιος
  • Κυριακή, 20th Ιούνιος


09:00


GALACTICOS WHITE


2


5


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Η



09:15


ToP_11 SOCCER ACADEMY


1


0


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Z



09:15


FAN AIANTAS


0


7


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:15


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


1


7


Milenko Spoljaric


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



10:05


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


2


4


ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:05


VALENCIA C.F. Cyprus


5


1


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:05


BARCELONA FA


7


2


MAVROUDES FOOTBALL ACADEMY 2


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



10:05


GALACTICOS WHITE


11


1


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Η



10:55


GALACTICOS BLUE


6


0


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Z



10:55


VP FOOTBALL ACADEMY


0


7


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:55


Football Star Academy


6


5


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



10:55


Milenko Spoljaric


11


2


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



11:45


MAVROUDES FOOTBALL ACADEMY 1


4


10


ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:45


VALENCIA C.F. Cyprus


3


0


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:45


BARCELONA FA


3


0


X


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



11:45


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


1


10


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:35


GALACTICOS BLUE


5


2


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



12:35


FAN AIANTAS


1


6


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:35


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


0


6


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Η



12:35


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


3


8


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



13:25


MAVROUDES FOOTBALL ACADEMY 1


0


2


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:25


Sporting Academy Limassol


0


3


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:25


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


3


3


VP FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:25


MAVROUDES FOOTBALL ACADEMY 2


3


0


X


ΟΜΙΛΟΣ

Θ





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



Knock - Out



09:00


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


2


3


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



09:00


BARCELONA FA


6


3


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



09:50


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A1


4


1


VP FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



09:50


GALACTICOS BLUE


8


0


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



10:40


FOOTBALL STAR ACADEMY A1


2


2


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

P



Knock - Out



10:40


Milenko Spoljaric


5


4


GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



11:30


VALENCIA C.F


3


5


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



11:30


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


1


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



12:20


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


3


2


MAVROUDES FOOTBALL ACADEMY 1


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



12:20


Sporting Academy Limassol


4


3


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



13:10


X


0


3


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



13:10


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


0


4


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:00


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


3


1


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

-



14:00


VP FOOTBALL ACADEMY


4


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

-



14:50


FOOTBALL STAR ACADEMY A1


0


3


GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

-



14:50


VALENCIA C.F


3


1


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

-



15:40


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


0


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:30


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


7


2


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:30


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


5


0


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:20


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


2


6


Milenko Spoljaric


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:20


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A1


2


4


GALACTICOS BLUE


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:10


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


4


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:10


TALA FOOTBALL ACADEMY


4


0


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:30


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


1


2


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:30


GALACTICOS BLUE


3


0


Milenko Spoljaric


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



19:10


TALA FOOTBALL ACADEMY


1


2


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



19:30


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


1


5


GALACTICOS BLUE


ΟΜΙΛΟΣ

-