2013 LIONS



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

30′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΑ LIONS - ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ / μπαράζ οι 2 δεύτεροι με την χαμηλότερη βαθμολογία ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΑ TIGER - ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΕΜΠΤΟΙ / ΜΠΑΡΑΖ ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΙ ΟΙ ΠΕΜΠΤΟΙ ΚΑΙ ΟΤΡΙΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ Α Β Γ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΙΛΟΣ A

SPORTING LIMASSOL 1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
T.F.A
NIKKI COERVER

ΟΜΙΛΟΣ B

NIKKI COERVER
VALENCIA SOCCER SCHOOL NICOSIA
FOOTBALL STAR
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL

ΟΜΙΛΟΣ Γ

GALACTICOS 1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ATHLETICO FA
Ομονοία Λευκωσίας κλιμάκιο Λεμεσού

ΟΜΙΛΟΣ Δ

GALACTICOS 2
ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ
Junior 11 football academy
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Ε

LEMASIA FOOTBALL ACADEMY
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
BARCELONA ARHS
LARNAKA SOCCER ACADEMY
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
  • Σάββατο, 18th Ιούνιος
  • Κυριακή, 19th Ιούνιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



11:45


Sporting Academy Limassol


2


0


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:40


Sporting Academy Limassol 2


2


1


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

B



13:35


Sporting Academy Limassol


2


3


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

A



14:30


Sporting Academy Limassol 2


0


4


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

B



14:30


VALENCIA SOCCER SCHOOL


3


2


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

B



14:30


LARNAKA SOCCER ACADEMY


0


2


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



15:10


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


1


0


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

A



15:10


Sporting Academy Limassol


4


2


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

A



15:10


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


4


4


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:40


LEMASIA FA


3


1


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



15:50


Junior 11


0


4


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:50


Football Star Academy


3


4


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

B



15:50


Sporting Academy Limassol 2


1


4


VALENCIA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

B



16:30


T.F.A


2


4


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

A



16:20


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


3


1


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

E



16:30


GALACTICOS 2


1


5


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:50


LEMASIA FA


4


2


LARNAKA SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

E



17:10


BARCELONA ARHS


0


4


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



17:10


VALENCIA SOCCER SCHOOL


2


1


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

B



17:10


ATHLETICO F.A


3


1


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:30


LEMASIA FA


5


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



17:50


Junior 11


4


3


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:50


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


0


0


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

A



17:50


GALACTICOS


10


1


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:10


BARCELONA ARHS


1


2


LARNAKA SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

E



18:30


GALACTICOS 2


1


0


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



18:30


GALACTICOS


2


4


ATHLETICO F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:50


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


4


Junior 11


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:10


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


3


LARNAKA SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



19:10


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


5


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



19:10


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


0


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:50


GALACTICOS 2


0


0


Junior 11


ΟΜΙΛΟΣ

Δ





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



09:00


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


8


ATHLETICO F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:00


GALACTICOS


2


1


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


1


1


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



09:00


LEMASIA FA


7


1


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

E



09:40


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


7


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:40


GALACTICOS 2


2


5


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



10:20


Α3 EAGLES


0


0


Α2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



10:20


Γ3 EAGLES


0


0


Γ2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



11:15


A1


0


0


Γ1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



11:15


B1


0


0


Δ1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



12:10


B3 EAGLES


0


0


Β2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



12:10


Δ4 EAGLES


0


0


Ε2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7



12:10


Α4


0


0


Δ5


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1 TIGER



12:10


Β4


0


0


Ε4


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3 TIGERS



13:05


Β4 EAGLES


0


0


Ε1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



13:05


Δ3 EAGLES


0


0


Δ2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν8



13:05


Γ4


0


0


Ε5


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2 TIGERS



13:05


Δ4


0


0


3ος


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4 TIGERS



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:55


Ν1


0


0


Ν5


ΟΜΙΛΟΣ

1



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:55


Ν2


0


0


Ν6


ΟΜΙΛΟΣ

3



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:55


3ος


0


0


Ν1


ΟΜΙΛΟΣ

1 TIGERS



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:55


Δ3


0


0


Ν3


ΟΜΙΛΟΣ

3 TIGERS



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



15:50


Ν3


0


0


Ν7


ΟΜΙΛΟΣ

2



15:50


Ν4


0


0


Ν8


ΟΜΙΛΟΣ

4



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



15:50


3ος


0


0


Ν2


ΟΜΙΛΟΣ

2 TIGERS



15:50



0


0


Ν4


ΟΜΙΛΟΣ

4 TIGERS



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:40


1


0


0


3


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:40


2


0


0


4


ΟΜΙΛΟΣ

TIGERS



17:40


1


0


0


3


ΟΜΙΛΟΣ

TIGERS



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:40


2


0


0


4


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



19:00



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



19:00



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

TIGERS