2013 EAGLES



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

0′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΑ EAGLES - ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΑ LIONS - ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΙ


2Χ20 Β ΚΑΙ Δ ΟΜΙΛΟΥ, 2Χ25 Α ΚΑΙ Γ ΟΜΙΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ A

GALACTICOS
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
BARCELONA ARHS
STRIPES FA

ΟΜΙΛΟΣ B

ΑΝΟΡΘΩΣΗΣ ΑΜΜ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL
ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΜΙΛΟΣ Γ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ
Τ.F.A

ΟΜΙΛΟΣ Δ

FOOTBALL STAR
DRAGAO FC
ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
SPORT IN SOCCER ACADEMY
  • Παρασκευή, 17th Ιούνιος
  • Κυριακή, 19th Ιούνιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



08:55


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


5


7


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:00


Football Star Academy


3


2


SPORT IN SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:00


DRAGAO FC


1


7


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:55


Milenko spoljaric football school


0


6


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

B



09:55


GALACTICOS


9


0


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

A



09:50


STRIPES FA


3


1


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:45


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


4


9


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:50


DRAGAO FC


1


3


SPORT IN SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



10:50


Football Star Academy


2


3


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:40


STRIPES FA


3


0


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

A



11:45


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


3


6


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:45


Milenko spoljaric football school


2


1


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:30


GALACTICOS


8


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:40


Football Star Academy


4


0


DRAGAO FC


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:40


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


3


6


SPORT IN SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:20


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗΣ


1


7


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:35


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


6


1


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:35


Milenko spoljaric football school


7


3


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



14:20


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


5


5


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

A



15:10


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


6


4


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



20:00


STRIPES FA


2


3


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

A





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



10:15


A1


0


0


Γ2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



10:15


Γ1


0


0


Α2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



11:00


B1


0


0


Δ2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



11:00


Δ1


0


0


Β2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:00


Ν1


0


0


Ν3


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:00


Ν2


0


0


Ν4


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



17:45



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

-