2012 OPEN CATEGORY



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ EAGLES ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚAΘΕ ΟΜΙΛΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LIONS ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ 12 ΟΜΑΔΕΣ, ΟΛΟΙ ΟΙ 3οι ΚΑΙ ΟΙ 4οι. ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΜΕ 4 ΟΜΑΔΕΣ


ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ | 2012 OPEN CATEGORY


GROUP A

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
FOOTBALL STAR ACADEMY
VALENCIA C.F. Cyprus

GROUP B

ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A1
FAN AIANTAS
ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ
Sporting Academy Limassol


GROUP Γ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
DRAGAO FC

GROUP Δ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Milenko spoljaric football school

GROUP Ε

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ
GC School Football Academy
PROFESSIONAL FA
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2

GROUP Ζ

GALACTICOS
ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ
ΠΥΡΓΑ FC

GROUP Η

ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A2
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
MARACANA SOCCER SCHOOL

GROUP Θ

NICOSIA JUNIOR
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A1


  • Σάββατο, 26th Ιούνιος
  • Κυριακή, 27th Ιούνιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



10:40


MAVROUDES FOOTBALL ACADEMY


4


0


Milenko Spoljaric


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



10:40


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A1


5


1


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:40


GALACTICOS


9


0


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A2


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



10:40


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A2


1


1


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Η



11:30


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


4


6


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:30


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


3


3


DRAGAO FC


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:30


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


1


8


The GC School Football Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



11:30


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A1


11


0


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



12:20


Milenko spoljaric football school


1


2


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ 1


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:20


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A1


3


8


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Β



14:00


ΠΥΡΓΑ FC


3


5


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



14:00


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


0


2


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Η



14:50


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


3


2


VALENCIA C.F. Cyprus


ΟΜΙΛΟΣ

Α



14:50


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


2


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:50


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


1


1


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



14:50


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


4


0


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A1


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



15:40


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ 1


2


2


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:40


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ


6


1


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Β



15:40


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A2


6


1


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



15:40


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


2


1


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Η



16:30


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


1


VALENCIA C.F. Cyprus


ΟΜΙΛΟΣ

Α



16:30


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


5


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



16:30


The GC School Football Academy


3


8


PROFESSIONAL FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



16:30


NICOSIA JUNIOR


1


6


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



17:20


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


1


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:20


FAN AIANTAS


4


3


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



17:20


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


1


4


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



18:10


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


1


0


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Α



18:10


TALA FOOTBALL ACADEMY


2


4


DRAGAO FC


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:10


PROFESSIONAL FA


10


1


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Ε




09:55


The GC School Football Academy


6


5


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



09:55


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A1


6


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:35


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


2


5


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:35


FAN AIANTAS


4


0


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:45


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


1


DRAGAO FC


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ 1


3


5


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:20


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


5


7


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:20


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


3


1


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:35


Football Star Academy


4


1


VALENCIA C.F. Cyprus


ΟΜΙΛΟΣ

A



11:35


GALACTICOS


3


0


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



12:05


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


0


8


PROFESSIONAL FA


ΟΜΙΛΟΣ

E



12:05


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A2


0


3


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



14:05


FAN AIANTAS


3


3


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



14:05


DRAGAO FC


0


2


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



14:20


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


1


1


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



14:20


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


2


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7



15:05


PROFESSIONAL FA


9


0


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



14:55


GALACTICOS


0


3


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



14:55


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


0


2


The GC School Football Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



15:05


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


9


0


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν8



15:45


ΠΥΡΓΑ FC


0


3


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

A



15:45


VALENCIA C.F


2


0


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

-



15:45


X


0


3


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



15:45


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


4


3


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



15:45


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


4


1


ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ A2


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



16:35


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A2


2


9


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:35


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


2


2


Milenko Spoljaric


ΟΜΙΛΟΣ

p



16:35


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


3


3


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

EG1



16:35


FAN AIANTAS


3


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

EG2



17:25


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


0


0


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

L1



17:25


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ 1


1


3


VALENCIA C.F. Cyprus


ΟΜΙΛΟΣ

L2



17:25


PROFESSIONAL FA


1


2


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

EG3



17:25


ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


3


1


G C SCHOOL FA


ΟΜΙΛΟΣ

EG4



18:30


Football Star Academy


2


1


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤ



18:15


LIONS


0


0


LIONS


ΟΜΙΛΟΣ

L3



18:15


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


0


2


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

L4



19:05


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


0


3


VALENCIA C.F


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤ



19:15


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


2


0


Milenko Spoljaric


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤ



20:00


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


1


3


VALENCIA C.F


ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΛΙΚOΣ LIONS