2012 LIONS



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ


ΟΜΙΛΟΣ A

MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL 1
FOOTBALL STAR ACADEMY
MASTERCLASS ACADEMY
ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ

ΟΜΙΛΟΣ B

ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL
GALACTICOS FA
LIVERPOOL IA CYPRUS-LIMASSOL

ΟΜΙΛΟΣ Γ

BARCELONA ARHS
NIKKI COERVER
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Δ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
VALENCIA SOCCER SCHOOL NICOSIA
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ E

ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ
JUNIOR 11 FOOTBALL ACADEMY
NICOSIA FC JUNIOR

ΟΜΙΛΟΣ Z

MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL 2
MARACANA SOCCER SCHOOL
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1

ΟΜΙΛΟΣ H

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
SPORTING LIMASSOL
FUN FEVER
TOP_11
  • Σάββατο, 25th Ιούνιος
  • Κυριακή, 26th Ιούνιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



13:00


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


0


2


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:40


FUN FEVER


3


1


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

H



13:40


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


2


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Η



13:40


NIKKI COERVER


5


0


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:00


VALENCIA SOCCER SCHOOL


0


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:20


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


1


2


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

E



14:20


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


3


2


Junior 11


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



14:20


Milenko spoljaric football school 2


4


2


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Z



14:40


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 1


1


0


Liverpool IA Cyprus – Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

B



15:00


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


4


FUN FEVER


ΟΜΙΛΟΣ

Η



15:00


Sporting Academy Limassol


3


2


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

H



15:00


ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ


1


7


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



15:20


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


2


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:40


Junior 11


4


3


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

E



15:40


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


0


4


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



15:40


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


0


5


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



16:00


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 1


1


0


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

B



16:20


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


4


3


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Η



16:20


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


3


3


VALENCIA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:20


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


0


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:40


ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL


2


1


Liverpool IA Cyprus – Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

B



17:00


Sporting Academy Limassol


3


1


FUN FEVER


ΟΜΙΛΟΣ

H



17:00


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


2


4


Junior 11


ΟΜΙΛΟΣ

E



17:00


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


1


0


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



17:20


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


3


0


VALENCIA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:40


NIKKI COERVER


3


4


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:40


BARCELONA ARHS


2


4


ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:40


Football Star Academy


0


3


MASTERCLASS ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

A



18:00


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 1


6


3


ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Β



18:20


Milenko spoljaric football school


2


0


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



18:20


Milenko spoljaric football school 2


0


2


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



18:20


MARACANA SOCCER SCHOOL


0


7


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Z



18:40


GALACTICOS


3


0


Liverpool IA Cyprus – Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

B



19:00


BARCELONA ARHS


0


2


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



19:00


NIKKI COERVER


1


1


ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



19:40


Football Star Academy


1


3


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



19:40


Milenko spoljaric football school


4


1


MASTERCLASS ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

A



19:40


ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL


0


0


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

B





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



08:30


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


0


0


MASTERCLASS ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

A



08:30


Milenko spoljaric football school


0


0


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

A



08:30


Milenko spoljaric football school 2


0


0


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



08:30


MARACANA SOCCER SCHOOL


0


0


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



10:00


A4 EAGLES


0


0


2o


ΟΜΙΛΟΣ

N1



10:45


Δ4 EAGLES


0


0


2o


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



10:45


A1


0


0


2o


ΟΜΙΛΟΣ

N3



10:45


B4 EAGLES


0


0


2o


ΟΜΙΛΟΣ

N5



10:45


B1


0


0


Δ1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7



11:30


Γ1


0


0


Ε1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



11:30


E4 EAGLES


0


0


2o


ΟΜΙΛΟΣ

N6



11:30


Ζ1


0


0


H1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν8



13:00


2o


0


0


Α4


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1 TIGERS



13:00


Γ3


0


0


Η3


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2 TIGERS



13:00


2o


0


0


Β4


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3 TIGERS



13:00


Δ3


0


0


Γ4


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4 TIGERS



13:45


Ν1


0


0


Ν3


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:45


Ν2


0


0


Ν4


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:45


Α3


0


0


Ε4


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5 TIGERS



13:45


Ε3


0


0


Δ4


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6 TIGERS



14:30


Ν6


0


0


Ν8


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:30


Ν5


0


0


Ν7


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:30


Β3


0


0


Ζ4


ΟΜΙΛΟΣ

N7 TIGERS



14:30


Ζ3


0


0


Η4


ΟΜΙΛΟΣ

Ν8 TIGERS



16:00


Ν1


0


0


Ν3


ΟΜΙΛΟΣ

Α TIGERS



16:00


Ν2


0


0


Ν4


ΟΜΙΛΟΣ

Β TIGERS



16:00


Ν5


0


0


Ν7


ΟΜΙΛΟΣ

Γ TIGERS



16:00


Ν6


0


0


Ν8


ΟΜΙΛΟΣ

Δ TIGERS



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:45


Α


0


0


Γ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:45


Β


0


0


Δ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



18:15



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:00


Α


0


0


Γ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:00


Β


0


0


Δ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



19:00



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

-