2012 EAGLES



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

30′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ


ΟΜΙΛΟΣ A

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
FAN AIANTAS
LEMASIA FOOTBALLA ACADEMY
STRIPES FA

ΟΜΙΛΟΣ B

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ
Τ.F.A

ΟΜΙΛΟΣ Γ

PROFESSIONAL FA
TOP_11
ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΟΛΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Δ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
GALACTICOS
FOOTBALL STARS

ΟΜΙΛΟΣ Ε

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL
ΟΣΦΠ ΠΑΦΟΥ
  • Σάββατο, 25th Ιούνιος
  • Κυριακή, 26th Ιούνιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



09:00


GALACTICOS


5


0


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:00


LEMASIA FA


4


2


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



09:00


FAN AIANTAS


0


3


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



09:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


5


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



09:40


ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL


0


2


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



09:40


ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


1


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



09:40


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


3


4


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

B



09:40


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


1


1


ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



10:20


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


8


0


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:20


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


6


1


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:20


FAN AIANTAS


2


4


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

A



10:20


GALACTICOS


2


1


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:00


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


2


2


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:00


ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


2


1


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:00


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗΣ


0


4


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



11:10


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


5


1


ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



11:40


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


3


2


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

A



11:40


FAN AIANTAS


3


2


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

A



11:40


Football Star Academy


0


0


ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:50


PROFESSIONAL FA


7


1


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:20


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


3


T.F.A


ΟΜΙΛΟΣ

B



12:20


ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


0


3


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:20


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


5


2


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



12:40


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗΣ


0


3


ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



13:00


GALACTICOS


7


1


ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:00


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


2


3


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:20


PROFESSIONAL FA


4


2


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



09:15


Α1 Η Ε2


0


0


Γ3


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



09:15


Β2


0


0


Δ2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



09:15


Ε1 Η Ε2


0


0


Β3


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



09:15


Α2


0


0


Γ2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7



10:00


Γ1 Η Ε2


0


0


Α3


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



10:00


Δ1 Η Ε2


0


0


Ε3 Η Δ3


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



10:00


Β1 Η Ε2


0


0


Δ3 Η Ε3


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



12:15


Ν1


0


0


Ν5


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:15


Ν3


0


0


Ν7


ΟΜΙΛΟΣ

-



12:15


Ν2


0


0


Ν6


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:15


BEST 1ST PLACE


0


0


N4


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



15:15


Β


0


0


Δ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



15:15


Α


0


0


Γ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



16:45



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

-