2011 LIONS



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΑ LIONS ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΑ TIGER ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΙ

ΟΜΙΛΟΣ A

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

ΟΜΙΛΟΣ B

MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL
Liverpool IA Cyprus – Limassol
ΑΠΟΕΛ ΠΑΦΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΟΜΙΛΟΣ Γ

Ομονοία Λευκωσίας κλιμάκιο Λεμεσού
ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Liverpool IA Nicosia
MARACANA FSOCCER SCHOOL

ΟΜΙΛΟΣ Δ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
BARCELONA ARHS
ATHLETICO FA
ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

ΟΜΙΛΟΣ Ε

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ
Junior 11 football academy
ΠΥΡΓΑ FC
ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ
  • Σάββατο, 2nd Ιούλιος
  • Κυριακή, 3rd Ιούλιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



08:45


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


2


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



08:45


Liverpool IA Cyprus – Limassol


0


1


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:30


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


4


0


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



09:30


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


0


2


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:15


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


2


Liverpool IA Cyprus – Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:15


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


2


2


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:00


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


6


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:00


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


2


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:45


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


0


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:45


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


2


1


Liverpool IA Cyprus – Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:30


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


0


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:30


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


5


2


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:15


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


5


1


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:15


ATHLETICO F.A


4


0


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:45


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


4


ATHLETICO F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:45


BARCELONA ARHS


2


0


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:30


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


0


Junior 11


ΟΜΙΛΟΣ

E



15:30


ΠΥΡΓΑ FC


0


4


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



16:15


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


5


2


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:15


BARCELONA ARHS


3


1


ATHLETICO F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:00


Milenko spoljaric football school


1


1


Liverpool IA Cyprus – Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Β



17:00


ΑΠΟΕΛ ΠΑΦΟΥ


0


4


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



17:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


7


1


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



17:45


Junior 11


0


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



18:30


Milenko spoljaric football school


1


0


ΑΠΟΕΛ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



18:30


Liverpool IA Cyprus – Limassol


0


1


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



19:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


4


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



19:15


Junior 11


5


1


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



20:00


Milenko spoljaric football school


0


7


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



20:00


Liverpool IA Cyprus – Limassol


7


0


ΑΠΟΕΛ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



08:30


T.F.A


2


1


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

N1 LIONS



08:30


The GC School Football Academy


3


3


ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5 LIONS



09:15


KIDSSOCCERSCHOOL/Ethnikos Achnas


2


1


Liverpool IA Cyprus – Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2 LIONS



09:15


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


3


4


ATHLETICO F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6 LIONS



10:00


CITY FC ACADEMY


2


3


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3 LIONS



10:00


Milenko spoljaric football school


1


1


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


ΟΜΙΛΟΣ

N7 LIONS



10:45


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


4


2


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4 LIONS



10:45


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


3


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν8 LIONS



12:15


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


0


ΑΠΟΕΛ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΑΡΑΖ Ν1



12:15


ΠΥΡΓΑ FC


3


4


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΑΡΑΖ Ν2



13:00


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


5


0


LIVERPOOL IA CYPRUS


ΟΜΙΛΟΣ

Q.FINAL N3 TIGERS



13:00


Milenko spoljaric football school


0


5


Junior 11


ΟΜΙΛΟΣ

Q.FINAL N5 TIGERS



13:45


MARACANA SOCCER SCHOOL


0


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

G.FINAL N4 TIGERS



13:45


BARCELONA ARHS


1


0


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

G.FINAL N6 TIGERS



14:30


T.F.A


2


3


The GC School Football Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Α LIONS



14:30


KIDSSOCCERSCHOOL/Ethnikos Achnas


2


4


ATHLETICO F.A


ΟΜΙΛΟΣ

Γ LIONS



15:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


0


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β LIONS



15:15


Milenko spoljaric football school


5


2


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ LIONS



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:00


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


0


Junior 11


ΟΜΙΛΟΣ

TIGERS



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


0


2


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

TIGERS



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:45


Α


0


0


Γ


ΟΜΙΛΟΣ

LIONS



16:45


Β


0


0


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

LIONS



ΤΕΛΙΚΟΣ



17:30



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

TIGERS



ΤΕΛΙΚΟΣ



18:15



0


0



ΟΜΙΛΟΣ

LIONS