2011 EAGLES



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΑ EAGLES ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ / ΘΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΤΟΥΝ 4 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ / ΕΠΙΚΕΦΑΛΕΙΣ ΟΙ 4 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ (Α-Ζ)

ΟΜΙΛΟΣ A

AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
T.F.A
FUN FEVER

ΟΜΙΛΟΣ B

STRIPES FA
KIDSOCCERSCHOOL/ETHNIKOS ACHNAS
LEMASIA FOOTBALL ACADEMY

ΟΜΙΛΟΣ Γ

FAN AIANTAS
THE GC SCHOOL F.A
NIKKI COERVER

ΟΜΙΛΟΣ Δ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΟΜΙΛΟΣ E

PROFESSIONAL FA
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
CITY FSC

ΟΜΙΛΟΣ Z

FOOTBALL STAR
MILENKO SPOJLARIC FOOTBALL SCHOOL
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ
  • Σάββατο, 2nd Ιούλιος
  • Κυριακή, 3rd Ιούλιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



08:45


Football Star Academy


1


1


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Z



09:30


CITY FC ACADEMY


1


4


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



10:15


Football Star Academy


2


0


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



11:00


PROFESSIONAL FA


4


5


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



11:45


Milenko spoljaric football school


1


3


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



12:30


CITY FC ACADEMY


1


4


PROFESSIONAL FA


ΟΜΙΛΟΣ

E



13:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


3


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:00


FAN AIANTAS


0


3


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:00


STRIPES FA


7


1


KIDSSOCCERSCHOOL/Ethnikos Achnas


ΟΜΙΛΟΣ

B



14:00


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


2


0


FUN FEVER


ΟΜΙΛΟΣ

A



14:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


0


0


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:30


NIKKI COERVER


2


2


The GC School Football Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



16:15


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


2


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:00


FAN AIANTAS


5


0


The GC School Football Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:45


T.F.A


0


2


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



18:30


LEMASIA FA


0


0


KIDSSOCCERSCHOOL/Ethnikos Achnas


ΟΜΙΛΟΣ

B



19:15


T.F.A


0


4


FUN FEVER


ΟΜΙΛΟΣ

A



20:00


STRIPES FA


1


2


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

B





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



08:30


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


1


0


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α Ν1



09:15


LEMASIA FA


0


0


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β Ν2



10:00


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


3


0


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Α Ν1



10:45


Football Star Academy


3


0


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β Ν2



11:30


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


2


0


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Α Ν1



12:15


LEMASIA FA


0


2


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Β Ν2



13:00


NIKKI COERVER


3


0


FUN FEVER


ΟΜΙΛΟΣ

Γ Ν3



13:45


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


1


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ Ν4



14:30


NIKKI COERVER


1


2


PROFESSIONAL FA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ Ν3



15:15


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


0


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ Ν4



16:00


FUN FEVER


0


0


PROFESSIONAL FA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ Ν3



16:45


STRIPES FA


0


0


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ Ν4



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:30


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


0


0


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

semi final



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:15


Ν3


0


0


Ν4


ΟΜΙΛΟΣ

semi final



ΤΕΛΙΚΟΣ





0


0



ΟΜΙΛΟΣ

-