2011 OPEN



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚAΘΕ ΟΜΙΛΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ EAGLES ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ 3οι ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Lions


ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ | 2011 | OPEN CATEGORY


GROUP A

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ ΛΕΜΕΣΟΥ
ToP_11 Soccer Academy
CITY FC ACADEMY

GROUP B

LEMASIA Ν. ΠΑΤΤΙΧΗ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚAΣ

GROUP C

BARCELONA FA
GALACTICOS BLUE
ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

GROUP D

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
LEMASIA ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ

GROUP E

ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ
FAN AIANTAS
VP FOOTBALL ACADEMY
STAR ACADEMY A2

GROUP Z

NIKKI COERVER
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

GROUP H

STAR ACADEMY A1
VALENCIA C.F. Cyprus
TALA FOOTBALL ACADEMY

GROUP Θ

ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜ ΛΕΜΕΣΟΥ
PROFESSIONAL FA
MARACANA FA
ΠΥΡΓΑ FC


  • Σάββατο, 19th Ιούνιος
  • Κυριακή, 20th Ιούνιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



09:15


STAR ACADEMY A1


5


0


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

H



09:15


BARCELONA FA


0


8


GALACTICOS BLUE


ΟΜΙΛΟΣ

A



10:15


VALENCIA C.F. Cyprus


3


4


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Η



10:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


8


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:15


STAR ACADEMY A1


1


3


VALENCIA C.F. Cyprus


ΟΜΙΛΟΣ

Η



11:15


BARCELONA FA


1


3


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:05


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


3


0


STAR ACADEMY A2


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



12:15


CITY FC ACADEMY


3


4


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:15


FAN AIANTAS


8


1


VP FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



13:30


CITY FC ACADEMY


1


5


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Α



14:05


MARACANA SOCCER SCHOOL


11


2


PYRGA FC


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



14:05


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


9


PROFESSIONAL FA


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



14:55


LEMASIA Ν. ΠΑΤΤΙΧΗ


3


2


MAVROUDES FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Β



14:55


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


6


1


LEMASIA ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:55


NIKKI COERVER


8


2


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



15:15


STAR ACADEMY A2


5


1


VP FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



15:45


PROFESSIONAL FA


11


1


PYRGA FC


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



15:45


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


5


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



16:00


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


0


2


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



16:35


LEMASIA Ν. ΠΑΤΤΙΧΗ


2


3


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:35


NIKKI COERVER


1


9


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



16:35


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


3


4


LEMASIA ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:25


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ


2


4


GALACTICOS BLUE


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:30


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


9


0


VP FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



18:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


3


0


MAVROUDES FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Β



18:15


FAN AIANTAS


4


1


STAR ACADEMY A2


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



18:15


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


2


2


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



18:20


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


8


2


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



09:00


PROFESSIONAL FA


8


0


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



09:00


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


1


PYRGA FC


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



Knock - Out



09:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


1


2


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

-



09:50


PYRGA FC


4


1


VP FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



09:50


CITY FC ACADEMY


8


2


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



09:50


TALA FOOTBALL ACADEMY


7


1


STAR ACADEMY A2


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



10:40


ToP_11 SOCCER ACADEMY


6


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



10:40


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


3


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



10:40


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


1


0


LEMASIA ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



11:30


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


2


GALACTICOS BLUE


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



11:30


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


4


0


LEMASIA Ν. ΠΑΤΤΙΧΗ


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



11:30


FAN AIANTAS


4


0


VALENCIA C.F


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



12:20


STAR ACADEMY A1


2


3


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A2


ΟΜΙΛΟΣ

-



Knock - Out



12:20


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


1


1


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

P



Knock - Out



12:20


PROFESSIONAL FA


5


1


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

16



13:10


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ


3


1


LEMASIA ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



13:10


BARCELONA FA


0


3


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

-



13:10


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


6


STAR ACADEMY A2


ΟΜΙΛΟΣ

-



14:00


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


3


VALENCIA C.F


ΟΜΙΛΟΣ

-



14:00


NIKKI COERVER


3


0


STAR ACADEMY A1


ΟΜΙΛΟΣ

-



14:00


LEMASIA Ν. ΠΑΤΤΙΧΗ


0


0


MARACANA SOCCER SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:50


ToP_11 SOCCER ACADEMY


4


3


PROFESSIONAL FA


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:50


GALACTICOS BLUE


0


2


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



14:50


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


1


1


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ A1


ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΟΡΘ p



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



15:40


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


0


5


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



15:40


CITY FC ACADEMY


2


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



15:40


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


1


10


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:00


ToP_11 SOCCER ACADEMY


2


3


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:00


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


2


2


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

AEK P



ΤΕΛΙΚΟΣ



17:00


CITY FC ACADEMY


2


3


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



18:30


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


3


1


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-