2010 OPEN CATEGORY



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

30′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ EAGLES: ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚAΘΕ ΟΜΙΛΟ . ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LIONS: ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΤΑΡΤΟΣ. Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ 3ος ΜΠΑΡΑΖ ΜΕ ΤΟΝ 4ο


ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ | 2010 OPEN CATEGORY


ΟΜΙΛΟΣ Α

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Milenko spoljaric football school

ΟΜΙΛΟΣ Β

STRIPES FA
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Γ

PROFESSIONAL FA
KIDSSOCCERSCHOOL/Ethnikos Achnas
FAN AIANTAS

ΟΜΙΛΟΣ Δ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ
SPORT IN SOCCER ACADEMY
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ

ΟΜΙΛΟΣ Ε

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
G C SCHOOL FA
Football star academy

ΟΜΙΛΟΣ Ζ

DRAGAO FC
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Η

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
Sporting Academy Limassol
LEMASIA FA

ΟΜΙΛΟΣ Θ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ
ToP_11 Soccer Academy
BARCELONA FA
  • Σάββατο, 3rd Ιούλιος
  • Κυριακή, 4th Ιούλιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



08:45


Sporting Academy Limassol


0


0


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Η



08:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


0


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



09:30


STRIPES FA


1


3


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



09:30


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


0


1


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:05


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


0


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



10:05


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


5


0


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Η



10:45


STRIPES FA


0


1


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

B



10:45


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


1


0


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:25


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


1


0


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Η



11:25


ToP_11 SOCCER ACADEMY


2


0


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Θ



12:05


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


3


0


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:05


STRIPES FA


1


1


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:45


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


3


0


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:45


KIDSSOCCERSCHOOL/Ethnikos Achnas


3


1


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



15:25


ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


1


3


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Α



15:25


PROFESSIONAL FA


0


0


KIDSSOCCERSCHOOL/Ethnikos Achnas


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



16:05


DRAGAO FC


0


1


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



16:05


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


2


0


SPORT IN SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:45


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


1


0


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



16:45


PROFESSIONAL FA


0


0


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:25


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


4


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:25


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


5


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



18:05


G C SCHOOL FA


0


3


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

E



18:05


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


4


1


ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

A



18:45


SPORT IN SOCCER ACADEMY


0


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



18:45


DRAGAO FC


3


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



19:25


TALA FOOTBALL ACADEMY


8


0


G C SCHOOL FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ε





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



Knock - Out



08:30


The GC School Football Academy


1


4


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΑΡΑΖ



Knock - Out



08:30


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


4


0


DRAGAO FC


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



Knock - Out



09:10


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


1


1


PROFESSIONAL FA


ΟΜΙΛΟΣ

p- Ν1



Knock - Out



09:10


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


1


0


ToP_11 SOCCER ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



Knock - Out



11:50


KIDSSOCCERSCHOOL/Ethnikos Achnas


3


0


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



Knock - Out



11:50


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


3


0


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7



Knock - Out



12:30


TALA FOOTBALL ACADEMY


3


0


Sporting Academy Limassol


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



Knock - Out



12:30


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


1


2


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν8



Knock - Out



13:10


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


0


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



Knock - Out



13:10


STRIPES FA


3


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν11



Knock - Out



13:50


ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


1


1


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

pN9



Knock - Out



13:50


LEMASIA FA


1


1


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

pΝ12



Knock - Out



14:30


SPORT IN SOCCER ACADEMY


1


0


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν10



14:30


Milenko spoljaric football school


1


2


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



15:10


Football Star Academy


1


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


ΟΜΙΛΟΣ

-



15:50


Sporting Academy Limassol


0


1


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

-



15:50


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


1


2


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

-



16:30


ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


3


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:30


KIDSSOCCERSCHOOL/Ethnikos Achnas


0


2


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



17:10


PROFESSIONAL FA


3


0


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



17:10


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


3


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:50


TALA FOOTBALL ACADEMY


4


0


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:50


FAN AIANTAS


2


3


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:30


SPORT IN SOCCER ACADEMY


1


1


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

pΗΜΙΤ



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:30


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


0


2


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:30


PROFESSIONAL FA


0


3


TALA FOOTBALL ACADEMY


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



19:30


TALA FOOTBALL ACADEMY


3


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

EAGLES



19:50


STRIPES FA


0


0


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

p LIONS