2010 LIONS (9 vs 9)



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ


ΟΜΙΛΟΣ A

ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ
ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
BARCELONA ARHS
ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ/ΑΠΕΠ

ΟΜΙΛΟΣ B

STRIPES FA
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛΙΜ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Γ

LYTHRODONTAS FOOTBALL AVADEMY (L.F.A)
FOOTBALL STAR
P.O. XYLOTYMBOU
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Δ

ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
JUNIOR 11
ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
  • Σάββατο, 4th Ιούνιος
  • Κυριακή, 5th Ιούνιος



ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ



09:00


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


0


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

B



09:00


STRIPES FA


7


1


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



09:50


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


0


3


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 1


ΟΜΙΛΟΣ

Α



09:50


BARCELONA ARHS


1


1


ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ/ΑΠΕΠ


ΟΜΙΛΟΣ

A



10:40


STRIPES FA


2


1


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:40


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


1


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:30


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


0


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:30


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 1


1


2


ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ/ΑΠΕΠ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:20


STRIPES FA


2


1


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:20


Milenko spoljaric football school


0


1


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:10


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


0


ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ/ΑΠΕΠ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:10


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 1


2


0


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



14:50


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


0


0


ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:50


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


0


1


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:40


LYTHRODONTAS FOOTBALL AVADEMY (L.F.A)


1


1


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



15:40


Football Star Academy


1


2


P.O. XYLOTYMBOU


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



16:30


Junior-11


0


2


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:30


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


0


1


ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:20


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


0


P.O. XYLOTYMBOU


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:20


LYTHRODONTAS FOOTBALL AVADEMY (L.F.A)


2


0


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:10


ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


5


1


Junior-11


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



18:10


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


0


3


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:00


LYTHRODONTAS FOOTBALL AVADEMY (L.F.A)


5


1


P.O. XYLOTYMBOU


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



19:00


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


1


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



19:50


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


2


2


Junior-11


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:50


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


0


3


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Δ





ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ



09:00


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


1


0


Junior-11


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:00


ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


3


1


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



10:00


P.O. XYLOTYMBOU


1


2


BARCELONA ARHS


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1 TIGER



10:00


Junior-11


3


2


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3 tigers



11:00


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


0


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2 TIGER



11:00


ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ/ΑΠΕΠ


0


2


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3 TIGER



12:00


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


1


3


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5 lions



12:00


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


6


0


Junior-11


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4 TIGER



14:00


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


1


0


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

1



13:00


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


1


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6 lions



13:00


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ 1


1


3


LYTHRODONTAS FOOTBALL AVADEMY (L.F.A)


ΟΜΙΛΟΣ

2 LIONS



15:00


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


0


0


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

3 LIONS



14:00


STRIPES FA


1


2


ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

4 LIONS



16:00


BARCELONA ARHS


0


4


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

TIGER SEMI FINALS



16:00


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


0


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

TIGER SEMI FINALS



17:00


LYTHRODONTAS FOOTBALL AVADEMY (L.F.A)


2


0


ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

LIONS SEMI FINALS



17:00


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


1


1


ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

LIONS SEMI FINALS



18:30


ΕΝΑΔ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


2


1


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

TIGER FINAL



18:30


LYTHRODONTAS FOOTBALL AVADEMY (L.F.A)


1


1


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

LIONS FINAL