2009 OPEN CATEGORY



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ EAGLES: ΟΛΟΙ ΟΙ 1οι ΚΑΙ ΟΙ 2οι. ΟΙ 4 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ 1οι ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LIONS: ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ


ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ | 2009 OPEN CATEGORY


ΟΜΙΛΟΣ A

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ
VALENCIA C.F. Cyprus
Milenko spoljaric football school

ΟΜΙΛΟΣ B

NIKKI COERVER
ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ
TALA FOOTBALL ACADEMY 1

ΟΜΙΛΟΣ Γ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ
NICOSIA JUNIOR
Football star academy

ΟΜΙΛΟΣ Δ

BARCELONA FA
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ

ΟΜΙΛΟΣ E

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
TALA FOOTBALL ACADEMY 2
FAN AIANTAS

ΟΜΙΛΟΣ Ζ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
  • Σάββατο, 10th Ιούλιος
  • Κυριακή, 11th Ιούλιος



ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



13:45


BARCELONA FA


3


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


0


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:30


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


0


3


VALENCIA C.F. Cyprus


ΟΜΙΛΟΣ

Α



14:30


NIKKI COERVER


2


0


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



15:15


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


0


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


0


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



16:00


TALA FOOTBALL ACADEMY 2


2


0


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



16:00


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


0


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



16:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


0


2


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Α



16:45


NIKKI COERVER


3


0


TALA FOOTBALL ACADEMY 1


ΟΜΙΛΟΣ

Β



17:30


BARCELONA FA


7


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:30


Football Star Academy


3


0


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:15


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


2


TALA FOOTBALL ACADEMY 2


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



18:15


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


4


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ



19:00


VALENCIA C.F. Cyprus


0


0


Milenko spoljaric football school


ΟΜΙΛΟΣ

Α



19:00


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


0


TALA FOOTBALL ACADEMY 1


ΟΜΙΛΟΣ

Β



19:45


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


1


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



19:45


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


1


1


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


ΟΜΙΛΟΣ

Ζ





ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΡΩΝ



08:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


4


2


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



08:15


FAN AIANTAS


0


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



09:00


VALENCIA C.F. Cyprus


1


1


Football Star Academy


ΟΜΙΛΟΣ

p Α



09:00


ΑΠΟΕΛ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



09:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΑΡΝΑΚAΣ


0


1


TALA FOOTBALL ACADEMY 1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



09:45


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


0


3


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



10:30


Milenko Spoljaric


0


3


TALA FOOTBALL ACADEMY 2


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:30


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


1


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:10


TALA FOOTBALL ACADEMY 1


1


4


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



11:10


FAN AIANTAS


0


3


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



11:50


NIKKI COERVER


0


1


VALENCIA C.F


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



11:50


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



12:30


BARCELONA FA


0


0


TALA FOOTBALL ACADEMY 2


ΟΜΙΛΟΣ

pΝ4



12:30


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


2


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



17:10


NICOSIA JUNIOR


0


3


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ


ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ LIONS



18:35


BARCELONA FA – ΑΡΗΣ FC


0


3


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ EAGLES



18:35


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


0


VALENCIA C.F. Cyprus


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ EAGLES



19:45


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


1


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

EAGLES