2012 CH



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

Οι δυο (2) πρώτοι απο κάθε όμιλο.

GROUP A

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
MILENKO SPOLJARIC SC
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α
GPS VALENCIA

GROUP B

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
GALACTICOS WHITE
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ

GROUP C

BARCELONA FA
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
LEMASIA
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ

GROUP D

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
FC UNITED
FOOTBALL STAR
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β
  • Σάββατο 08 Ιουνίου
  • Κυριακή 09 Ιουνίου

ΓΗΠΕΔΟ 4



09:00


BARCELONA FA


2


3


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:45


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


2


4


GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:45


BARCELONA FA


3


3


LEMASIA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:30


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


6


3


ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:30


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


5


1


FC UNITED


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:15


ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ


8


1


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



18:45


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


4


FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:30


ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ


3


2


ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α


ΟΜΙΛΟΣ

Α


ΓΗΠΕΔΟ 5




09:00


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


9


4


LEMASIA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:45


ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ


1


4


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:45


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


8


1


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:30


GALACTICOS WHITE


0


2


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:30


MILENKO SPOLJARIC SC


5


4


ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α


ΟΜΙΛΟΣ

Α



17:15


FOOTBALL STAR


3


3


ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



18:45


MILENKO SPOLJARIC SC


5


0


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



19:30


FC UNITED


1


8


ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



ΓΗΠΕΔΟ 4



11:45


ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ


4


1


MILENKO SPOLJARIC SC


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:30


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


6


ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:15


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


1


3


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



15:30


Α1 – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ


4


1


Γ2 – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



16:15


Β1 – ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


1


4


Δ2 – FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



17:45


Ν1 – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ


4


5


Ν4 – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ


ΤΕΛΙΚΟΣ



19:15


FOOTBALL STAR


1


2


ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ



ΓΗΠΕΔΟ 5



11:45


ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α


2


1


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:30


LEMASIA


2


3


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:15


GALACTICOS WHITE


3


2


ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



15:30


Γ1 – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


P 1


1


Α2 – MILENKO SPOLJARIC SC


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



16:15


Δ1 – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


4


0


Β2 – GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



17:45


Ν2 – FOOTBALL STAR


4


5


Ν3 – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ



ΓΗΠΕΔΟ 6



11:45


BARCELONA FA


1


2


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:15


FC UNITED


1


7


FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Δ




Οι Χορηγοί μας

Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ MVP PLAYER
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ