2012



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PREMIER ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ CHAMPION


ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ: 1. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ PREMIER | 2. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CHAMPION


GROUP A

GALACTICOS 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
MILENKO SPOLJARIC FS

GROUP B

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ
Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου 2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

GROUP C

Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου 1
DRAGAO F.C
ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
PROFESSIONAL

GROUP D

GPS VALENCIA
Ολυμπιακός Πειραιώς Κλ. ΠΑΦΟΥ
PREMIER FA
GALACTICOS 2
  • Σάββατο, 18th Ιούλιος
  • Κυριακή, 19th Ιούλιος



ΓΗΠΕΔΟ 3



08:50


DRAGAO F.C


4


3


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου 1


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:40


GPS VALENCIA


2


2


Ολυμπιακός Πειραιώς Κλ. ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:20


DRAGAO F.C


1


9


PROFESSIONAL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:10


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


1


6


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου 1υ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


5


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:50


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


1


11


PROFESSIONAL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ




ΓΗΠΕΔΟ 4



08:50


GALACTICOS 1


9


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



09:40


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


10


2


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου 2


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:30


GALACTICOS 1


2


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:20


GPS VALENCIA


7


4


PREMIER FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:10


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


0


4


MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:50


GALACTICOS 2


2


6


PREMIER FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ




ΓΗΠΕΔΟ 5



09:40


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


3


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:30


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


2


4


MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:20


GALACTICOS 2


4


2


Ολυμπιακός Πειραιώς Κλ. ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:10


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


4


1


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου 2


ΟΜΙΛΟΣ

Β





ΓΗΠΕΔΟ A



08:50


GPS VALENCIA


4


0


GALACTICOS 2


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:40


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


1


9


DRAGAO F.C


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:30


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


3


0


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου 2


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:20


GALACTICOS 1


5


0


MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



ΤΕΛΙΚΟΣ



12:10


Α1 - GALACTICOS 1


3


1


Γ2 - DRAGAO


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1/PR



ΤΕΛΙΚΟΣ



13:00


Β1 -ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ


5


0


Δ2-PREMIER


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2/PR



13:50


Δ3 - GALACTICOS 2


1


1


Β4 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2


ΟΜΙΛΟΣ

NB/CH



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:10


N1/PR - GALACTICOS 1


3


3


N2/PR - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



18:10


FINAL PR - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


1


2


FINAL PR - GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

-




ΓΗΠΕΔΟ B



08:50


Ολυμπιακός Πειραιώς Κλ. ΠΑΦΟΥ


4


5


PREMIER FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ




ΓΗΠΕΔΟ



09:40


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου 1


0


7


PROFESSIONAL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:30


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


2


6


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:20


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


1


3


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:10


Γ1 - PROFESSIONAL


5


2


Α2 - MILENKO SPOLJARIC


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3/PR



13:00


Α3 - ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


4


0


Γ4 - ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5/CH



13:50


Β3 - ΑΚΑΔ ΠΑΝΤΑΖΗ


7


2


Δ4 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6/CH



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:10


Ν3/PR - PROFESIONAL


3


3


Ν4/PR - GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

PR



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:10


Ν7/CH - Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου 1


1


3


Ν8/CH - GALACTICOS 2


ΟΜΙΛΟΣ

CH




ΓΗΠΕΔΟ Γ



12:10


Δ1 - GPS VALENCIA


3


2


Β2 - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4/PR



13:00


Γ3 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1


3


3


Α4 - ΑΚΑΔ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7/CH



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:10


Ν5/CH - ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


5


Ν6/CH - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



19:30


CH - FINAL GALACTICOS 2


1


3


CH - FINAL ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

CH