2011 CH



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

Οι 2 Πρώτοι απο κάθε όμιλο

GROUP A

LIVERPOOL FC
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α
PREMIER
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA Α

GROUP B

FC UNITED
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ
GALACTICOS WHITE

GROUP C

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
GC SCHOOL
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA Β
GPS VALENCIA ORANGE

GROUP D

GPS VALENCIA BLACK
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β
NIKKI COERVER
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
  • Σάββατο 01 Ιουνίου
  • Κυριακή 02 Ιουνίου

ΓΗΠΕΔΟ Δ



12:30


GC SCHOOL


4


2


GPS VALENCIA ORANGE


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:15


GPS VALENCIA BLACK


3


2


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:00


GC SCHOOL


2


2


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA Β


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:00


NIKKI COERVER




ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



18:30


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β




ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:15


LIVERPOOL FC


4


3


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

A



ΓΗΠΕΔΟ Ε



12:30


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


4


4


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA B


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:15


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


4


1


GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

Β



14:00


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


2


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



17:00


PREMIER




ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA Α


ΟΜΙΛΟΣ

Α



18:30


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


7


3


GPS VALENCIA ORANGE


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



19:15


GPS VALENCIA BLACK


1


0


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



ΓΗΠΕΔΟ Ζ



12:30


LIVERPOOL FC


7


5


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:15


FC UNITED


8


5


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



14:00


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α


10


3


PREMIER


ΟΜΙΛΟΣ

A



17:00


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ




BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



18:30


FC UNITED


3


1


GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

Β



19:15


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β


2


4


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ




ΓΗΠΕΔΟ Δ



12:30


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


4


GC SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:15


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β


3


2


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:00


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


4


4


GC SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



15:30


FC UNITED


3


1


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



17:00


Α1 – LIVERPOOL FC


6


0


Δ2 – GPS VALENCIA BLACK


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



17:45


Β1 – FC UNITED


1


2


Γ2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



19:15


Ν1 – LIVERPOOL FC


4


1


Ν2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



ΓΗΠΕΔΟ Ε



12:30


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


6


3


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA B


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:00


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α


2


4


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



14:45


GPS VALENCIA BLACK


2


4


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



17:00


Γ1 – GC SCHOOL


8


7


Β2 – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Β2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



17:45


Δ1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


0


4


Α2 – ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA A


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



19:15


Ν3 – GC SCHOOL


3


1


Ν4 – ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA A


ΟΜΙΛΟΣ

Β



ΓΗΠΕΔΟ Ζ



13:15


LIVERPOOL FC


3


2


PREMIER


ΟΜΙΛΟΣ

Α



14:00


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


6


3


GPS VALENCIA ORANGE


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:45


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


3


0


GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

Β



15:30


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA B


0


1


GPS VALENCIA ORANGE


ΟΜΙΛΟΣ

Γ




Οι Χορηγοί μας

Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ MVP PLAYER
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ