2011



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PREMIER ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ CHAMPION Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ 3ος ΑΠΟ Β ή Γ ή Δ απευθείας ημιτελικά CH / Οι υπόλοιποι μπαράζ


ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ: 1. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ PREMIER | 2. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CHAMPION


ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥΣ


GROUP A

ToP_11 Football Academy
FAN AIANTAS
PREMIER FA

GROUP B

GPS VALENCIA
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA

GROUP C

GALACTICOS
Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου
GC SCHOOL
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

GROUP D

Ολυμπιακός Πειραιώς Αμμοχώστου
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
LEMASIA FA
ΠΥΡΓΑ FC
  • Σάββατο, 1st Αύγουστος
  • Κυριακή, 2nd Αύγουστος



ΓΗΠΕΔΟ A



11:20


GPS VALENCIA


5


3


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:10


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


5


1


GC SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:00


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


5


0


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:50


GALACTICOS


7


0


GC SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:40


FAN AIANTAS


6


1


PREMIER FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α




ΓΗΠΕΔΟ Β



11:20


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


0


6


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:10


GALACTICOS


4


0


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:00


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


2


2


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:50


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


2


0


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:40


Ολυμπιακός Πειραιώς Αμμοχώστου


10


2


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Δ




ΓΗΠΕΔΟ Γ



11:20


ToP_11 Football Academy


10


2


PREMIER FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:10


Ολυμπιακός Πειραιώς Αμμοχώστου


1


1


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:40


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


2


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:30


GPS VALENCIA


8


1


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β





ΓΗΠΕΔΟ Α



09:00


GALACTICOS


1


1


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:00


GPS VALENCIA


3


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:00


LEMASIA FA


10


1


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:30


ΜΠΑΡΑΖ CHAMPION - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


3


1


ΜΠΑΡΑΖ CHAMPION - PREMIER


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



15:30


Α1 - TOP _ 11


3


2


Γ2 - ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



16:20


Β1 - GPS VALENCIA


1


2


Δ2 - LEMASIA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:10


Ν4 - TOP_11


3


3


Ν7 - OMONOIA ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

semi/PREMIER



ΤΕΛΙΚΟΣ



18:30


FINAL PREMIER - TOP_11


3


2


FINAL PREMIER - FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

FINAL/PR




ΓΗΠΕΔΟ Β



09:00


GC SCHOOL


1


4


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:00


ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


8


2


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:00


Ολυμπιακός Πειραιώς Αμμοχώστου


2


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:30


ΜΠΑΡΑΖ CHAMPION - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


5


2


ΜΠΑΡΑΖ CHAMPION - ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



15:30


Γ1 - GALACTICOS


0


3


Α2 - FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



16:20


Δ1 - ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


2


3


Β2 - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΛΙΜ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



17:10


Ν5 - LEMASIA


0


1


Ν6 - FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

semi/PREMIER



ΤΕΛΙΚΟΣ



18:00


FINAL - ΦΑΜΡΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


1


5


FINAL - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

FINAL/CH




ΓΗΠΕΔΟ Γ



09:00


ToP_11 Football Academy


2


0


FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:30


ΜΠΑΡΑΖ CHAMPION - ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


3


1


ΜΠΑΡΑΖ CHAMPION - GC SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



15:30


ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ 3ος - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


3


0


Ν1 - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

semi/champion



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:20


Ν2 - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


3


3


Ν3 - ΦΑΜΡΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

semi/champion