2010 PR



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

The Five (5) 1st Placed Teams From Each Group Will Qualify Directly


QUALIFICATION: The Five (5) 1st Placed Teams From Each Group Will Qualify Directly To The Stage Of Quarter Finals Plus 3 More Teams Coming Out Of 3 Qualification  Games Amongst: The Five (5) 2nd Placed Teams From Each Group Plus The One(1) 3rd Placed Team Of The Five-team Group. 


GROUP A

STRIPES FA
PARIS SAINT-GERMAIN ΑCADEMY LIBAN Α
LIVERPOOL FC
BARCELONA FA

GROUP B

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ. ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
GPS VALENCIA
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ

GROUP C

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
SPORTING LISBON
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ

GROUP D

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
PARIS SAINT-GERMAIN ΑCADEMY LIBAN Β
GC SCHOOL
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

GROUP E

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
MILENKO SPOLJARIC
GALACTICOS WHITE
  • Σάββατο 29 Ιουνίου
  • Κυριακή 30 Ιουνίου

ΓΗΠΕΔΟ 3



10:30


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


11


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

C



11:30


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


7


0


SPORTING LISBON


ΟΜΙΛΟΣ

C



12:15


LIVERPOOL FC


2


8


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:00


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ. ΛΕΜΕΣΟΥ


7


2


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

B



13:45


SPORTING LISBON


5


9


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

C



14:30


GC SCHOOL


5


7


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

D



15:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ. ΛΕΜΕΣΟΥ


3


3


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

B



16:00


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


7


2


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

C



16:45


STRIPES FA


9


2


LIVERPOOL FC


ΟΜΙΛΟΣ

A



18:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


9


2


GC SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

D


ΓΗΠΕΔΟ 4



10:30


MILENKO SPOLJARIC


1


8


GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

E



11:30


ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ


8


1


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

E



12:15


STRIPES FA


9


0


PARIS SAINT-GERMAIN ΑCADEMY LIBAN Α


ΟΜΙΛΟΣ

A



13:00


PARIS SAINT-GERMAIN ΑCADEMY LIBAN Β


1


7


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

D



13:45


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


1


4


MILENKO SPOLJARIC


ΟΜΙΛΟΣ

E



14:30


PARIS SAINT-GERMAIN ΑCADEMY LIBAN Α


0


4


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

A



15:15


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


11


1


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:00


ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ


5


1


GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

E



16:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


12


0


PARIS SAINT-GERMAIN ΑCADEMY LIBAN Β


ΟΜΙΛΟΣ

D



18:45


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


4


3


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

B


ΓΗΠΕΔΟ 3



9:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ. ΛΕΜΕΣΟΥ


3


4


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:00


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


8


3


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

C



10:45


GPS VALENCIA


3


3


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

B



11:30


STRIPES FA


7


2


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

A



12:15


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


2


3


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

D


KNOCK OUT



13:45


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


3


1


MILENKO SPOLJARIC


ΟΜΙΛΟΣ

N1



14:30


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ. ΛΕΜΕΣΟΥ


4


3


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

N2


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



16:00


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


5


2


N3 – BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

A



16:45


GALACTICOS WHITE


3


1


N2 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΛΙΜ. ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

B


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



18:30


A – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


1


C – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ


ΤΕΛΙΚΟΣ



19:45


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


6


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ



ΓΗΠΕΔΟ 4



9:15


ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ


2


3


MILENKO SPOLJARIC


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



10:00


SPORTING LISBON


7


2


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

C



10:45


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


5


GALACTICOS WHITE


ΟΜΙΛΟΣ

E



11:30


PARIS SAINT-GERMAIN ΑCADEMY LIBAN Α


8


2


LIVERPOOL FC


ΟΜΙΛΟΣ

A



12:15


PARIS SAINT-GERMAIN ΑCADEMY LIBAN Β


1


3


GC SCHOOL


ΟΜΙΛΟΣ

D


KNOCK OUT



13:45


ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ


3


4


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

N3


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



16:00


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


3


6


N1 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

C



16:45


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


0


6


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

D


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



18:30


B – GALACTICOS WHITE


0


7


D – STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ


Οι Χορηγοί μας


Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ MVP PLAYER
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ