2010 CH



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

Ο Καλύτερος 1ος απευθείας στα προημιτελικά.

GROUP A

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
SPORT IN SOCCER

GROUP B

PREMIER
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
LEMASIA

GROUP C

FC UNITED
NIKKI COERVER
GPS VALENCIA

GROUP D

LIVERPOOL FC
BARCELONA FA
ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

GROUP E

ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
STRIPES FA
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
  • Σάββατο 08 Ιουνίου
  • Κυριακή 09 Ιουνίου

ΓΗΠΕΔΟ 2



10:30


LEMASIA


8


3


PREMIER


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:15


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


2


1


SPORT IN SOCCER


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:00


LEMASIA


2


2


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



14:15


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


5


1


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



15:00


PREMIER


2


6


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



15:45


FC UNITED


1


1


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:00


LIVERPOOL FC


1


3


ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



18:45


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


3


4


SPORT IN SOCCER


ΟΜΙΛΟΣ

Α


ΓΗΠΕΔΟ 3




10:30


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


6


1


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



11:15


FC UNITED


3


0


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:00


LIVERPOOL FC


2


6


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:15


NIKKI COERVER


2


3


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



15:00


BARCELONA FA


7


2


ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:45


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



19:30


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


4


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



ΓΗΠΕΔΟ 3



11:00


1ος – ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


0


4


Α3 – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

N1



11:45


2ος – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


6


0


Β3 – PREMIER


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



12:30


3ος – LEMASIA


3


1


Γ3 – NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



14:00


Best First Place – BARCELONA FA


1


2


Ν5 – SPORT IN SOCCER


ΟΜΙΛΟΣ

A



14:45


Ν1 – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


4


2


Ν6 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



17:45


Α – SPORT IN SOCCER


3


1


Γ – LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ


ΤΕΛΙΚΟΣ



19:15


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


2


1


SPORT IN SOCCER


ΟΜΙΛΟΣ



ΓΗΠΕΔΟ 4



11:00


4ος – FC UNITED


4


1


Δ3 – LIVERPOOL FC


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



11:45


Α2 – SPORT IN SOCCER


P 0


0


Ε3 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



12:30


Β2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


4


1


Γ2 – GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



14:00


Ν3 – LEMASIA FA


4


2


Ν4 – FC UNITED


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:45


Ν2 – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


4


3


Ν7 – ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



17:45


Β – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


3


6


Δ – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ



ΓΗΠΕΔΟ 5



12:30


Δ2 – ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


7


4


Ε2 – STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7




Οι Χορηγοί μας

Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ MVP PLAYER
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ