2010



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PREMIER


ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ: 1. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ PREMIER | 2. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CHAMPION


GROUP A

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
DRAGAO F.C
Sport In Soccer Academy
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ

GROUP B

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
MILENKO SPOLJARIC FS
FAN AIANTAS
BARCELONA FA

GROUP C

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου
ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
GALACTICOS

GROUP D

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
LEMASIA FA
PROFESSIONAL
ΠΥΡΓΑ FC
  • Σάββατο, 18th Ιούλιος
  • Κυριακή, 19th Ιούλιος



ΓΗΠΕΔΟ Α



09:40


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


2


Sport In Soccer Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:30


FAN AIANTAS


3


3


MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:20


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


12


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:10


BARCELONA FA


2


1


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:00


DRAGAO F.C


4


1


Sport In Soccer Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:50


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


6


1


DRAGAO F.C


ΟΜΙΛΟΣ

Α




ΓΗΠΕΔΟ Β



08:50


FAN AIANTAS


2


4


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



09:40


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


10


0


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:30


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


4


1


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:10


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


6


3


PROFESSIONAL


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:00


GALACTICOS


1


3


ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:50


LEMASIA FA


7


0


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:40


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


0


0


ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ




ΓΗΠΕΔΟ Γ



10:30


PROFESSIONAL


16


0


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



13:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


6


1


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:50


BARCELONA FA


5


2


MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Β





ΓΗΠΕΔΟ Α



08:50


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


12


0


ΠΥΡΓΑ FC


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:40


ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


1


0


MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:30


GALACTICOS


0


1


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:20


ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


6


2


Sport In Soccer Academy


ΟΜΙΛΟΣ

Α



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



15:30


Α1 - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


6


1


Γ2 - ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1/PR



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



16:20


Α3 - SPORT IN SOCCER


4


2


Γ4 - GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5/CH



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:50


Ν1/PR - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


2


2


Ν2/PR - PROFESSIONAL


ΟΜΙΛΟΣ

S.F. / PR



ΤΕΛΙΚΟΣ



20:00


FINAL / PR - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


1


FINAL / PR - PROFESSIONAL


ΟΜΙΛΟΣ

FINAL / PR




ΓΗΠΕΔΟ B



08:50


LEMASIA FA


1


7


PROFESSIONAL


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:40


FAN AIANTAS


2


4


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:30


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


3


0


ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:20


DRAGAO F.C


4


3


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



15:30


Β1 - BARCELONA FA


2


4


Δ2 - PROFESSIONAL


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2/PR



16:20


Β3 - FAN AIANTAS


5


1


Δ4 - ΠΥΡΓΑ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6/CH



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:50


Ν3/PR - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


1


Ν4/PR -ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

S.F. / PR



ΤΕΛΙΚΟΣ




FINAL / CH - FAN AIANTAS


1


3


FINAL / CH - MILENKO SPOLJARIC


ΟΜΙΛΟΣ

FINAL / CH




ΓΗΠΕΔΟ Γ



15:30


Γ1 - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ


5


0


Α2- DRAGAO


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3/PR



14:15


Γ3 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


3


1


Α4-ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7/CH



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:50


Ν5/CH - SPORT IN SOCCER


2


3


Ν6/CH - FAN AIANTAS


ΟΜΙΛΟΣ

S.F. / CH




ΓΗΠΕΔΟ Δ



15:30


Δ1 - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


7


0


Β2 - ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4/PR



16:20


Δ3 - LEMASIA


2


4


Β4 - MILENKO SPOLJARIC


ΟΜΙΛΟΣ

Ν8/CH



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:50


Ν7/CH - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


1


2


Ν8/CH - MILENKO SPOLJARIC


ΟΜΙΛΟΣ

S.F. / CH