2009 PR



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

Οι δύο πρώτοι από κάθε όμιλο, στους ομίλους Γ και Δ θα έχει μπαραζ 2ων με 3ους

GROUP A

BARCELONA FA
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
GALACTICOS
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ

GROUP B

NIKKI COERVER
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ATHLETICO FA
LEMASIA FA

GROUP C

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
MILENKO SPOLJARIC SC
FAN ΑΙΑΝΤΑΣ

GROUP D

GPS VALENCIA
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
  • Σάββατο 22 Ιουνίου
  • Κυριακή 23 Ιουνίου

ΓΗΠΕΔΟ 1



9:00


NIKKI COERVER


1


4


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:00


BARCELONA FA


2


3


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ


3


0


MILENKO SPOLJARIC SC


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:00


GPS VALENCIA


5


7


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:00


MILENKO SPOLJARIC SC


5


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



16:00


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ


9


1


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ


ΓΗΠΕΔΟ 2




11:00


NIKKI COERVER


4


2


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:00


ATHLETICO FA


1


3


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:00


BARCELONA FA


6


3


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



14:00


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


6


3


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:00


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


2


6


ATHLETICO FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:00


GPS VALENCIA


5


6


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:00


GALACTICOS


6


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



ΓΗΠΕΔΟ 1



10:30


Γ2 – MILENKO SPOLJARIC SC


4


0


Δ3 – GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



11:30


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


2


2


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

B



13:00


A2 – BARCELONA FA


3


2


B3 – NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

N3



14:30


B1 – LEMASIA FA


4


3


N2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

2



15:30


A1 – GALACTICOS


4


1


N1 – MILENKO SPOLJARIC SC


ΟΜΙΛΟΣ

1


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



18:15


1




4


ΟΜΙΛΟΣ


ΓΗΠΕΔΟ 2



10:30


Δ2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


4


2


Γ3 – ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



11:30


NIKKI COERVER


1


1


ATHLETICO FA


ΟΜΙΛΟΣ

B



13:00


B2 – ATHLETICO FA


4


2


A3 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



15:30


Γ1 – ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


7


3


Ν3 – BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

3



16:30


Δ1 – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ




Ν4 – ATHLETICO FA


ΟΜΙΛΟΣ

4


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



18:15


2 – LEMASIA FA




3 – ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ


ΤΕΛΙΚΟΣ



19:30






ΟΜΙΛΟΣ



Οι Χορηγοί μας

Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ MVP PLAYER
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ