2009 CH



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

Οι 2 Πρώτοι απο κάθε όμιλο

GROUP A

PREMIER
GPS VALENCIA
BARCELONA FA
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

GROUP B

NIKKI COERVER
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Α
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β
NICOSIA JUNIOR

GROUP C

FC UNITED
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Β
ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ (ΚΛ. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ)

GROUP D

LIVERPOOL FC
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
LEMASIA FA
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
FOOTBALL STAR
  • Σάββατο 01 Ιουνίου
  • Κυριακή 02 Ιουνίου

ΓΗΠΕΔΟ B



08:45


FC UNITED


7


1


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:30


PREMIER


4


6


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:15


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Α


2


2


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Β



11:00


FC UNITED


2


1


ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ (ΚΛ. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ)


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:45


BARCELONA FA


9


3


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



14:45


PREMIER


6


0


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

A



15:30


LIVERPOOL FC


1


4


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:15


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ




FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:45


LEMASIA FA




FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



ΓΗΠΕΔΟ Γ



08:45


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α


8


2


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



09:30


GPS VALENCIA


2


8


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:15


NIKKI COERVER


2


6


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

B



11:00


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Β


3


4


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:45


NIKKI COERVER


5


2


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Α


ΟΜΙΛΟΣ

B



14:45


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α


4


2


ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ (ΚΛ. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ)


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



15:30


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β


4


0


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

B



17:45


LIVERPOOL FC




ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:15


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


3


0


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



ΓΗΠΕΔΟ Β



08:45


LIVERPOOL FC


0


5


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:30


FC UNITED


4


2


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:15


GPS VALENCIA


2


6


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

A



11:00


FC UNITED


7


3


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:45


NIKKI COERVER


2


6


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:15


LIVERPOOL FC


2


5


FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:45


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α


1


1


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



16:15


A1 – BARCELONA FA


6


0


Δ2 – FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



17:00


Γ1 – FC UNITED


4


2


Β2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Α


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



18:30


Ν1 – BARCELONA FA


5


3


Ν2 – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Α



ΓΗΠΕΔΟ Γ



08:45


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


1


4


FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:30


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Β


2


7


ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ (ΚΛ. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ)


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



10:15


LEMASIA FA


4


3


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



11:00


PREMIER


3


2


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:45


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


4


1


ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ (ΚΛ. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ)


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:30


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Α


6


1


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

Β



14:45


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


4


3


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



16:15


Β1 – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Β


5


3


Γ2 – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Α


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



17:45


Δ1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


5


4


Α2 – PREMIER


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



19:30


Ν3 – FC UNITED


(P)2


2


Ν4 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β




Οι Χορηγοί μας

Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ MVP PLAYER
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ