2009



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠO ΚAΘΕ ΟΜΙΛΟ ΣΤΗN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PREMIER ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΤΗN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ CHAMPION OI 3οι ΑΠΟ Α ΚΑΙ Δ ΟΜΙΛΟ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ CHAMPION. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ


ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ: 1. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ PREMIER | 2. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CHAMPION


ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥΣ


GROUP A

ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
GPS VALENCIA
PREMIER FA
ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 2

GROUP B

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA
Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμεσού
ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 1

GROUP C

BARCELONA FA
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΚΑΔ. ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ

GROUP D

GALACTICOS
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
SPORTING ACADEMY LIMASSOL
MILENKO SPOLJARIC FS
  • Παρασκευή, 31st Ιούλιος
  • Σάββατο, 1st Αύγουστος



ΓΗΠΕΔΟ 1



16:00


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


0


2


SPORTING ACADEMY LIMASSOL


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:50


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


1


2


PREMIER FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



17:40


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμεσού


3


0


ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 1


ΟΜΙΛΟΣ

Β



18:30


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


0


2


MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:20


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


1


2


ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Α



20:10


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


4


0


ΑΚΑΔ. ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ




ΓΗΠΕΔΟ 2



16:00


GALACTICOS


2


0


MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:50


GPS VALENCIA


2


1


ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Α



17:40


BARCELONA FA


4


0


ΑΚΑΔ. ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:30


GALACTICOS


12


0


SPORTING ACADEMY LIMASSOL


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:20


GPS VALENCIA


2


2


PREMIER FA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



20:10


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


1


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμεσού


ΟΜΙΛΟΣ

Β





ΓΗΠΕΔΟ 1



08:50


GALACTICOS


2


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:40


PREMIER FA


4


3


ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:30


BARCELONA FA


2


1


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



16:20


Β3 - ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 1


0


3


Δ4 - ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



17:10


Α1 - PREMIER FA


0


3


Γ2 - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



18:00


Β1 - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


4


0


Δ2 - MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:50


Δ3 - SPORTING ACADEMY LIMASSOL


1


0


Ν2 - ΑΚΑΔ. ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


ΟΜΙΛΟΣ

semi / ch



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



19:40


Ν4 - BARCELONA FA


3


2


Ν5 - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

semi / PR



ΤΕΛΙΚΟΣ



20:30


FINAL - BARCELONA FA


0


3


FINAL - GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

CHAMPION




ΓΗΠΕΔΟ 2



08:50


SPORTING ACADEMY LIMASSOL


1


1


MILENKO SPOLJARIC FS


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:40


ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


3


0


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:30


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


3


0


ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 1


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:20


Γ3 - ΑΚΑΔ. ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ


0


0


Α4 - ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



17:10


Γ1 - BARCELONA FA


3


0


Α2 - GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



18:00


Δ1 - GALACTICOS


5


1


Β2 - Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμεσού


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



18:50


3ος ομιλου Α - ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 2


5


0


Ν1 - ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

semi / ch



ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ



19:40


Ν3 - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


0


4


Ν6 - GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

semi / ch



ΤΕΛΙΚΟΣ



20:30


FINAL - ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΑΛΑΣ 2


2


0


FINAL - SPORTING ACADEMY LIMASSOL


ΟΜΙΛΟΣ

PREMIER