2008 PR



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

Οι δύο πρώτοι από κάθε όμιλο

GROUP A

BARCELONA FA
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
GALACTICOS
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ

GROUP B

NIKKI COERVER
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
NICOSIA JUNIOR
FUN FEVER

GROUP C

PROFESSIONAL FA
FOOTBALL STAR
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ

GROUP D

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ
LEMASIA FA
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ
  • Σάββατο 29 Ιουνίου
  • Κυριακή 30 Ιουνίου

ΓΗΠΕΔΟ 3



9:00


BARCELONA FA


0


0


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:30


FOOTBALL STAR


2


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:15


LEMASIA FA


0


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:00


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


6


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:45


BARCELONA FA


2


1


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



13:30


PROFESSIONAL FA


1


1


FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:15


ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ


4


0


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:00


NIKKI COERVER


0


2


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



15:45


NICOSIA JUNIOR


1


0


FUN FEVER


ΟΜΙΛΟΣ

Β



17:15


PROFESSIONAL FA


1


1


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:10


NIKKI COERVER


3


1


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

Β



18:55


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


1


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



19:40


GALACTICOS


1


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Α


ΓΗΠΕΔΟ 4




9:45


ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ


2


0


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:30


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


1


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



18:10


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


2


0


FUN FEVER


ΟΜΙΛΟΣ

Β


ΓΗΠΕΔΟ 3



8:30


NIKKI COERVER


3


1


FUN FEVER


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:00


BARCELONA FA


2


2


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



11:30


FOOTBALL STAR


2


1


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:00


LEMASIA FA


1


1


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:15


Α1-ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


3


0


Γ2-ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



16:00


Γ1-FOOTBALL STAR


1


1(P)


Α2-BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



18:15


Ν1 – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


3


1


Ν2 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ


ΤΕΛΙΚΟΣ



19:15


BARCELONA FA


3


1


Ν1 – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ


ΓΗΠΕΔΟ 4



9:15


ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


2


0


NICOSIA JUNIOR


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:45


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


2


0


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



12:15


PROFESSIONAL FA


1


2


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:45


ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ


2


0


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:30


Β1-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


0


1


Δ2 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



16:45


Δ1 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ


3


0


Β2-NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



18:15


Ν3 – BARCELONA FA


1


0


Ν4 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ



Οι Χορηγοί μας

Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ MVP PLAYER
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ