2008 CH



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

Ο Καλύτερος 1ος απευθείας στα προημιτελικά.

GROUP A

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
NIKKI COERVER
LIVERPOOL FC Α

GROUP B

FOOTBALL STAR
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA

GROUP C

BARCELONA FA
GPS VALENCIA
GALACTICOS

GROUP D

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
STRIPES FA
LEMASIA

GROUP E

DRAGAO FC
LIVERPOOL FC Β
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ
  • Σάββατο 08 Ιουνίου
  • Κυριακή 09 Ιουνίου

ΓΗΠΕΔΟ 1



09:00


STRIPES FA


0


4


LEMASIA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



09:45


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


1


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:30


DRAGAO FC


0


3


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



11:15


LEMASIA


0


4


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



12:00


DRAGAO FC


1


1


LIVERPOOL FC Β


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



12:45


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


3


FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:30


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


4


1


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:15


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


2


1


LIVERPOOL FC Β


ΟΜΙΛΟΣ

Ε



15:00


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


1


3


FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Β



15:45


BARCELONA FA


5


1


GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



16:30


NIKKI COERVER


2


0


LIVERPOOL FC Α


ΟΜΙΛΟΣ

Α



17:15


BARCELONA FA


0


0


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:00


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


1


2


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Α



18:45


GPS VALENCIA


0


2


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



19:30


LIVERPOOL FC Α


0


3


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



ΓΗΠΕΔΟ 1



08:45


1ος – ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


p 1


1


Α3 – LIVERPOOL FC Α


ΟΜΙΛΟΣ

N1



09:30


2ος – NIKKI COERVER


0


1


Β3 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



10:15


3ος – FOOTBALL STAR


1


0


Γ3 – GPS VALENCIA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



11:00


4ος – BARCELONA FA


5


2


Δ3 – STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



14:00


Ν2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


1


2


Ν7 – LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Δ


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



16:15


Α – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


4


1


Δ – LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ



ΓΗΠΕΔΟ 2



08:45


Α2 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


8


1


Ε3 – DRAGAO FC


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



09:30


Β2 – ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


2


0


Γ2 – GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



10:15


Δ2 – LEMASIA FA


P 1


1


Ε2 – LIVERPOOL FC Β


ΟΜΙΛΟΣ

Ν7



13:15


Best First Place – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


2


0


Ν5 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α



14:45


Ν3 – FOOTBALL STAR


0


4


Ν4 – BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



15:30


Ν1 – ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


P 1


1


Ν6 – ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



17:00


Β – BARCELONA FA


5


0


Γ – ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ


ΤΕΛΙΚΟΣ



19:15


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ


1


2


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ




Οι Χορηγοί μας

Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ MVP PLAYER
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ