2008



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PREMIER ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ CHAMPION ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ


ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ: 1. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ PREMIER | 2. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CHAMPION


ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥΣ


GROUP A

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2

GROUP B

BARCELONA FA
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ
STRIPES FA

GROUP C

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA 1
Football Star Academy 2
ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ

GROUP D

Football Star Academy 1
Ολυμπιακός Πειραιώς Αμμοχώστου
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA 2
  • Παρασκευή, 17th Ιούλιος
  • Σάββατο, 18th Ιούλιος



ΓΗΠΕΔΟ 1



16:00


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


0


0


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



16:50


Football Star Academy 1


1


2


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA 2


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



17:40


BARCELONA FA


0


0


STRIPES FA


ΟΜΙΛΟΣ

Β



18:30


Football Star Academy 1


0


3


Ολυμπιακός Πειραιώς Αμμοχώστου


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:20


BARCELONA FA


1


1


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΤΑΖΗ


ΟΜΙΛΟΣ

Β



20:10


Ολυμπιακός Πειραιώς Αμμοχώστου


4


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA 2


ΟΜΙΛΟΣ

Δ




ΓΗΠΕΔΟ 2



16:00


Football Star Academy 2


5


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



16:50


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


1


0


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Α



17:40


Football Star Academy 2


0


1


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA 1


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



18:30


Ολυμπιακός Πειραιώς Λεμέσου


1


0


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

A



19:20


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ FA 1


6


0


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



20:10


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2


1


4


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Α





ΓΗΠΕΔΟ 1



15:00


Α3 - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2


0


3


Γ3 - ΦΑΡΜΑ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν5



15:50


Α2 - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1


3


1


Γ2 -FOOTBALL STAR 2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



16:40


Α1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


6


Γ1 - MAYROYDIS 1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



15:30


ΦΑΡΜΑ ΧΡ ΜΙΧΑΗΛ / Ν5


3


0


FOOTBALL STAR 1 / Ν6


ΟΜΙΛΟΣ

-



ΤΕΛΙΚΟΣ



18:20


ΑΚΡΙΤΑΣ 1 / Ν3


3


1


ΑΚΑΔ ΠΑΝΤΑΖΗ / Ν4


ΟΜΙΛΟΣ

FINAL CH



ΤΕΛΙΚΟΣ



19:10


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ 1 / Ν1


6


0


BARCELONA FA / Ν2


ΟΜΙΛΟΣ

FINAL PR




ΓΗΠΕΔΟ 2



15:00


Β3 - STRIPES FA


2


2


Δ3 - Football Star Academy 1


ΟΜΙΛΟΣ

Ν6



15:50


Β2 - ΠΑΝΤΑΖΗΣ


5


0


Δ2 - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ 2


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



16:40


Β1 - BARCELONA FA


3


0


Δ1 - ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



17:30


ΑΚΡΙΤΑΣ 2 / Ν5


0


3


STRIPES FA / Ν6


ΟΜΙΛΟΣ

-



18:20


FOOTBALL STAR 2 / Ν3


3


0


ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ 2 / Ν4


ΟΜΙΛΟΣ

-



19:10


ΟΣΦΠ ΛΕΜΕΣΟΥ / Ν1


3


0


ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ / Ν2


ΟΜΙΛΟΣ

-