2007 CH



ΔΙΑΡΚΕΙΑ

35′ Λεπτά


ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

Οι 2 Πρώτοι απο κάθε όμιλο

GROUP A

FC UNITED
ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β
GALACTICOS
GPS VALENCIA

GROUP B

LIVERPOOL FC
LEMASIA FA
FOOTBALL STAR
ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α

GROUP C

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
BARCELONA FA

GROUP D

MILENKO SPOLJARIC SC
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
NIKKI COERVER
  • Σάββατο 01 Ιουνίου
  • Κυριακή 02 Ιουνίου

ΓΗΠΕΔΟ Α



08:45


LEMASIA FA


2


0


FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Β



09:30


LIVERPOOL FC


0


3


ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α


ΟΜΙΛΟΣ

Β



10:15


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


1


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:00


ΠΕΓΕΙΑ 2014


2


2


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



11:45


LIVERPOOL FC


1


1


FOOTBALL STAR


ΟΜΙΛΟΣ

Β



12:30


LEMASIA FA


1


1


ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α


ΟΜΙΛΟΣ

Β



13:15


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


5


3


ΠΕΓΕΙΑ 2014


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:00


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


0


1


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



14:45


MILENKO PROLJARIC SC


3


2


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



15:30


ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ


0


4


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



16:15


FC UNITED




ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Α



17:00


GPS VALENCIA




GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

Α



17:45


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ




ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



18:30


MILENKO SPOLJARIC SC


2


1


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



19:15


GPS VALENCIA


1


2


FC UNITED


ΟΜΙΛΟΣ

A



20:00


ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


1


1


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

A





ΓΗΠΕΔΟ Α



08:45


FC UNITED


0


1


GALACTICOS


ΟΜΙΛΟΣ

A



09:30


GPS VALENCIA


1


3


ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Α



10:15


LIVERPOOL FC


0


1


LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

B



11:00


FOOTBALL STAR


0


2


ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α


ΟΜΙΛΟΣ

B



11:45


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


0


0


BARCELONA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



12:30


ΦΑΡΜΑ ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛ


1


2


ΠΕΓΕΙΑ 2014


ΟΜΙΛΟΣ

Γ



13:15


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ


1


3


NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



14:00


MILENKO SPOLJARIC SC


2


0


ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Δ



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



15:30


Α1 – FC UNITED


0


2


Δ2 – NIKKI COERVER


ΟΜΙΛΟΣ

Ν1



16:15


Β1 – ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α


6


0


Γ2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


ΟΜΙΛΟΣ

Ν2



17:00


Γ1 – BARCELONA


3


1


Β2 – LEMASIA FA


ΟΜΙΛΟΣ

Ν3



17:45


Δ1 – MILENKO SPOLJARIC SC


5


1


Α2 – ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β


ΟΜΙΛΟΣ

Ν4



ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



18:30


Ν1 – NIKKI COERVER


2


0


Ν2 – ΑΚΡΙΤΑΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ



19:15


Ν3 – BARCELONA FA


0


2


Ν4 – MILENKO SPOLJARIC SC


ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ




Οι Χορηγοί μας

Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Aspect image

ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ MVP PLAYER
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ
Aspect image

ΧΟΡΗΓΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Aspect image

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ